Harita üzerindeki Yakınlaş ve Uzaklaş linkleri aracılığı ile veya scroll ile haritaya zoom yapabilirsiniz. Haritayı kaydırmak için fare aracılığı ile tıklayarak görüntüyü sürükleyebilirsiniz.
 
 
Üye olun. Fırsatlardan yararlanın.   Şifremi unuttum.
Paket [ Boş ]
 

Bursa'nın lider markası Hobi Paket, 1995 yılında Altıparmak Şubesiyle açılmış olup birbirinden lezzetli tatları, birbirinden eğlenceli menüleri Bursa ile buluşturmaya başlamıştır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve lezzetlerimizin tüm Bursa'ya yaygınlaştırılması amacı ile 2005 yılında İhsaniye, 2006 yılında Beşevler ve ardından 2010 yılında Özlüce Şubemizi hizmete açtık. Mart 2014'de ise Görükle Şubemizi açmayı planlıyoruz.

 

Ekip olarak düşündüğümüz, uyguladığımız, keşfettiğimiz her şey sizin damak tadınız ve keyfiniz için... Yıllardan beri sizler ile birlikte oluşturduğumuz Hobi Paket markası, sağlık ve hijyen politikaları, kalite duyarlılığı ile her zaman en kaliteli en sağlıklı ve en lezzetli ürünleri sizler ile buluşturacağının sözünü veriyor. Tüm ürünlerimizde aynı lezzet ve standardı oluşturmak, esas olanın müşteri memnuniyeti olduğunu bilmek, sağlıklı lezzet hakkının sizin için vazgeçilmez olmasını sağlamak Hobi'nin olmazsa olmazları.

HOBİ Paket Büfe             

 

Ana Sayfa
Online Sipariş
Menü
Hakkımızda
Şubelerimiz
Galeri
İletişim
© 2012 HOBİ Paket Büfe - Tüm Hakları Saklıdır.
BU WEB SİTESİNDE KULLANILAN GÖRSELLERİN TELİF HAKKI HOBİ PAKET BÜFE'YE AİTTİR.
BU GÖRSELLERİN KULLANILMASI YA DA DAĞITILMASI DURUMUNDA GEREKLİ YASAL İŞLEM UYGULANACAKTIR